Jdi na obsah Jdi na menu
 


V přátelském utkání s Bobrovou naše Áčko vyhrálo 2:1

30. 3. 2008

1. poločas

Bajer- Novotný, Burian A., Milota, Burian P.- Endlicher, Nobicht,Klimeš,
Pálka-Král, Navrátil

2. poločas

Engelhart- Novotný, Burian A. Milota, Boček- Endlicher(Láznička),Pálka
(Malinský), Klimeš, Nobicht- Vítek, Burian P. (Žák)

 

    Za krásného jarního počasí sehrálo naše Áčko přátelské utkání s Bobrovou místo mistrovského utkání z Rokytnicí nad Rokytnou, které bylo z důvodů nekvalitní hrací plochy odloženo na 8. května 2008. Utkání přitáhlo i krásnou diváckou kulisu a to nejenom z řad domácích.

     Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří už od prvních minut hráli ofenzivní fotbal. Do několika šancí se dostal středopolař hostů D. Nobicht, který bohužel mířil pouze doprostřed brány. Domácí se dostávali na naši půlku jenom při naší ztrátě míče na jejich hrací polovině. Po několika minutách se hra trochu srovnala ale neubrala na ofenzivním nástupu hostů. Hostující útočník Navrátil, který dostával kolmé přihrávky od D.Nobichta, se svojí dravostí a důrazem dostával do zakončení, které bohužel neskončilo gólem. O první gól utkání se postaral hostující A. Burian, který si naběhl na rohový kop Nobichta a hlavou zamířil k pravé tyčce domácího týmu. To křižanovské hráče povzbudilo a druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. Trefil se Navrátil, který zúročil svoji bojovnost a důraz. Zbytek poločasu se odehrál už beze změny skóre a skončil tedy 2:0 pro křižanovské hráče.

     Do druhého poločasu nastoupili naši hráči s menšími změnami, jedna z nich byla na postu golmana, kdy Bajer přenechal místo Engelhartovi. Naši hráči druhý poločas nezačali dobře a nechali hrát Bobrovou kombinační hru, hlavně přes střed se dostávali do rychlích protiútoků, které ovšem nedokázali využít. Křižanov nevyužil hned několika hrubek v zadních řadách domácích a svůj náskok tak nezvýšil. Domácí zvýšili tempo a po jednom z brejků se dostali do šestnáctky hostů, kde bohužel fauloval bobrovského útočníka hostující golman Engelhart. Rozhodčí Liška odpískal penaltu, kterou s přehledem proměnil domácí borec. Od té chvíle naši hráči přestali hrát kombinační hru a začali nakopávat balóny, které nevedli ke zdárnému zakončení. Domácím se už dále nepodařilo překonat hostujícího golmana a tak zápas skončil 2:1 pro Křižanov.