Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hráčský kádr očima trenéra Jana Strnada

21. 1. 2009


Celkem 24 hráčů má ve svém kádru křižanovský trenér Jan Strnad, který pro týdeník Vysočina zhodnotil jejich počínání

Obrazek

BRANKÁŘI:
 

Petr Bajer: Jasná brankářská jednička. Patří mezi opory týmu

Karel Engelhart: Bohuel musel pracovně do ciziny. V současné době tedy brankářskou dvojku hledáme.


OBRÁNCI:

Josef Milota: Velmi spolehlivý krajní bek. Zkušený hráč, který má přirozenou autoritu u spoluhráčů.

Ivo Klimeš: Mladý stoper, který ale už stihl nabrat potřebné zkušenosti. Na podzim ho trápila zranění, takže stihl odehrát zhruba jen třetinu zápasů.

Tomáš Novotný: Také jedna z opor týmu. Když se věnuje na plno tréninku, je hodně platný. Ovšem kdyždý tréninkový výpadek je na jeho hře znát.

Ludvík Střecha: Mladý hráč, který je u nás na hostování z Velkého Mziříčí. Hraje na postu stopera. Je to bojovník, který je díky své výborné hře hlavou pro nás nepostradatelný.

Roman Boček: Jeho místo je na levém okraji obrany, kde hraje stabilně. Nechybí mu zkušenosti, přehled ani důraz.

ZÁLOŽNÍCI:

David Nobicht: Typický střední záložník s výbornou technikou a přehledem. Tvůrce hry, kterému ovšem chybí větší nasazení.

Jiří Nobicht: Do sestavy zasahoval jen částečně, trápila ho zranění. Do budoucna se ale jedná o velmi prespektivního hráče.

Petr Pálka: Krajní záložník, který toho má už hodně za sebou. Proto má i velký vliv v mužstvu. Nikdy nevypustí žádný souboj.

Pavel Burian: Také krajní záložník, který má ovšem velké výkonnostní výkyvy. Jednou zazáří, podruhé zklame. Pokud pravidelně trénuje, je hodně platným hráčem.

Erik Ilenčík: Kmenový hráč svrateckého týmu, který projevil přání hrát v Křižanově. Odehrál za naše mužstvo pouze závěrečná utkání, ovšem prokázal v nich, že na tuto soutěž určitě má.

Jan Kubiš: Má zkušenosti z dorosteneckou divizí. Je u nás na hostování z Jívoví. Má všechny předpoklady stát se kvaltním fotbalistou.

Jan Pavlík: Studuje v Praze, a tak mu zbývá málo času na trénování. I tak je ale pro Křižanov platným hráčem.

ÚTOČNÍCI:

Aleš Burian: Je typický kanonýr, což už několik let potvrzuje. obounohý fotbalista, kterému nechybí technika. Bohužel se nechá snadné rozhodit. Pokud se plně soustředí na svůj výkon, je pro soupeře velmi nebezpečný.

Leoš Veselý:  Je to spíše podhrotový hráč. Jeho předností je důraz v osobních soubojích. Slabinu má v koncovce.

Roman Navrátil: Přišel k nám z B mužstva. Do utkání je nasazován podle zvolené taktiky. Je velmi rychlý, a z tho pramení i jeho zbrklost.

Martin Petr: Má také zkušenosti s dorosteneckou divizí, ale z Vrchoviny. Je to univerzální fotbalista. Nastupoval také v obraně nebo v zálaze, ale vždy ho to táhlo dopředu.

OTATNÍ:
Vladislav Manďák, Martin Láznička, Petr Malinský, Václav Malinský, Miroslav Vítek hráči z dorostu nebo z B-týmu, kteří nám vypomáhali zejména an azačátku a v závěru podzimu, kdy jsme měli spoustu zraněných hráčů.Převzato z Regionálního týdeníku Vysočina čtvrtek 15.ledna 2009